انتخاب باشگاه شطرنج اندیشه به عنوان دومین مدرسه شطرنج برتر کشور

بدون نظر

مفتخریم کسب مقام دوم بهترین باشگاه شطرنج کشور را به خانواده مدرسه شطرنج اندیشه تبریک بگوییم.

طی نظرسنجی های مرحله ای که در کانال فدراسیون شطرنج کشور برگزار گردید مدرسه شطرنج اندیشه موفق به کسب عنوان دومین باشگاه شطرنج برتر در سطح کشور شد.

 

این نظرسنجی در دو مرحله مقدماتی و نهایی برگزار شد که مرحله اول شامل دو گروه متشکل از شش باشگاه شطرنج بود و از هر گروه رتبه های اول تا سوم به مرحله نهایی صعود کردند. در مرحله مقدماتی ، مدرسه شطرنج اندیشه به عنوان نماینده استان اصفهان حضور داشت و در رقابتی پر هیجان توانست به مرحله نهایی صعود کند. این نظرسنجی عصر روز پنجشنبه 21 بهمن ماه شروع و تا آخرین ساعات فردای آن روز ادامه داشت.

در مرحله نهایی شش مدرسه شطرنج حضور داشتند که عبارتند از : مدرسه شطرنج اندیشه ، مدرسه شطرنج فرزین بوشهر ، مدرسه شطرنج سلامت سمنان ، آریا کرج ، پیشگام نوین تهران و مدرسه شطرنج پاییز .

مرحله نهایی در روز پنجشنبه 28 بهمن شروع شد و تا ساعت 24 روز شنبه ادامه داشت. در مرحله نهایی رقبا قدرتمند تر ظاهر شدند. باشگاه شطرنج اندیشه هم از همان ابتدا با حمایت شاگردان و خانواده توانست مقام سوم را برای خود تثبیت کند که البته با همت و همدلی زیادی که بین تمامی شاگردان و همراهان همیشگی اندیشه بود توانستیم به رتبه دوم با کسب 24% کل آرا برسیم.

 

اگرچه حق بر این بود که فاکتور های مهم تری همچون افتخارات و مقام های کسب شده باشگاه های شطرنج هم جز ملاک های تعیین کننده نتیجه لحاظ می شد اما با این حال موفق به کسب مقام دوم بهترین باشگاه شطرنج کشور شدیم.

در انتها وظیفه خود میدانیم این پیروزی را به تمامی عزیزانی که خود را جزئی از خانواده شطرنج اندیشه دانستند و آن را حمایت کردند تبریک گفته و از ایشان تشکر کنیم. تشکر از شاگردان مدرسه شطرنج اندیشه و خانواده های محترمشان ، اساتید و همکاران گرامی و تمامی اعضای خانواده بزرگ باشگاه شطرنج اندیشه.

کسب مقام دوم بهترین باشگاه شطرنج کشور
تبریک کسب مقام دوم بهترین باشگاه شطرنج کشور

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *